Masina de tuns gazonul BTA-MTG530 – Bisonte Romania
    [cf7sr-simple-recaptcha]
    Masina de tuns gazonul BTA-MTG530
    cod produs: BT6000067
    Mașinile sunt autopropulsate și prevăzute cu:
    • Motor benzină
    • Mâner ergonomic, pliabil și moale
    • Roți robuste pentru facilitarea manevrării în timpul transportului
    • Carcasă robustă și rezistentă
    • Sac pentru depozitarea ierbii tăiate
    • Înălțimea tăierii reglabilă, de la 30 la 80 mm, cu o singură mână
    • Prevăzute cu sistem de mulcire
    caracteristici
    Model motor SP 175
    Capacitate cilindrica 173 cc
    Putere motor 2.7 kW / 3,5 CP 2
    Max. Nm/rpm 7.8 N.m / 2.800 rpm
    Autopropulsat DA
    Latime taiere 530 mm
    Inaltime taiere reglabila 30-80 mm / 6 pozitii
    Reglare a inaltimii de taiere Reglaj central
    Roti plastic DA
    Sac colectare din material textil DA
    Volum sac textil iarba 70L
    Dimensiuni ambalaj 915 x 585 x 530 mm